PZW Okręg w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na szkolenie w ramach projektu: „Wzmocnienie konkurencyjności i atrakcyjności terenu LGR Partnerstwo Jezior i popularyzacja rybactwa poprzez działania promocyjno-informacyjne”
czwartek, 25 wrzesień 2014 00:00

PROMOCJA TERENU LGR PARTNERSTWO JEZIOR

„STOP KLUSOWNIKOM! - DBAMY O PRZYRODĘ, CHRONIMY ŚRODOWISKO”- to hasło przewodnie, które towarzyszy, realizowanej właśnie, kampanii promującej tereny Lokalnej Grupy Rybackiej„Partnerstwo Jezior”.Kampania promocyjno-informacyjna adresowana jest do mieszkańców gmin oraz do turystów odwiedzających tereny, na terenach których działa Lokalna Grupa Rybacka „Partnerstwo Jezior”. Prowadzone, we wrześniu i październiku br., działania propagują atrakcje przyrodnicze i turystyczne regionu, popularyzują rybactwo i walory wędkarskie tych obszarów oraz informują o konieczności i sposobach ochrony tych wyjątkowych zasobów.
wtorek, 16 wrzesień 2014 00:00

ZAPRASZAMY NA IMPREZĘ

LGR Partnerstwo Jezior oraz Okręg PZW w Gorzowie Wlkp. zapraszają na imprezę plenerową
poniedziałek, 16 czerwiec 2014 15:17

ŁOWIECTWO PODWODNE

Zarząd Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. informuje, że udostępnia w 2014r. do amatorskiego połowu ryb kuszą następujące jeziora:
Zarząd Okręgu gorzowskiego PZW w dniu 12.10.2013r. podjął uchwałę nr 32/2013 zmieniającą Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb. Poniżej prezentujemy nowy regulamin i uchwałę.
Członkowie PZW nieprzynależący do Okręgu gorzowskiego mogą wnosić opłaty okręgowe (okresowe, roczne) na rachunek bankowy
wtorek, 25 wrzesień 2012 00:00

PROMOCJA OKRĘGU PZW W GORZOWIE WLKP.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp.